Bizim Misyonumuz Lokal İşletmenizin Dijital Dünyada Var Olması!

Ne yapıyoruz?

Sosyal medya hesaplarınızı oluşturuyor yönetiyor, paylaşım görsellerini ve editoryal içerikleri hazırlıyor, potansiyel müşterilerinize en doğru içeriği ulaştırıyoruz.

Sizin adınıza yapıyoruz!

BestCompany, sosyal medya ve dijital dünyadaki varlığınızı yöneten bir işletmeci olarak çalışır. Sizin adınıza en doğru etkileşimlere geçer.

Teknolojimiz

BestCompany teknolojisi ve yazılımları, sosyal medya hesaplarınızı birebir kontrol etmemizin yanında, anlık olarak takip ve kontrol etmemize, size her şeyi raporlamamıza olanak sağlar.

Başarılı sonuçlar

Artık kimse sokak sokak gezerek işletme aramıyor! Milyonlarca kullanıcının sizi en doğru yerde bulabilmesi ve size müşteri olarak dönüş yapması için çalışıyoruz.

KURUMSAL ÇÖZÜMLER İÇİN
İLETİŞİME GEÇİN!

Best Company Sizin için sosyal medyayı tarar, raporlar ve yorumlar. Gelecek iletişim planınızı hazırlar.

BestCompany FAYDALARI.

İşletmeniz için yeni müşteriler edinin!

Sosyal medyada var olmak, 2 milyardan fazla sosyal medya kullanıcısına her an dokunabilmek demektir. Sosyal medyada aktif olarak bulunuyor olmak size yeni müşteriler kazandıracaktır!

Mevcut müşterilerinize ulaşın!

İşletmenizi ziyaret etmiş müşterilerinizi tekrar kazanmak istemez misiniz? Milyonlarca kullanıcıya kendinizi hatırlatarak sürekli müşteriniz olmalarını sağlayabiliriz. Böylece sosyal medyada, size sadık müşteriler oluşturur.

Zamandan ve paradan tasarruf edin!

Profesyonel ekibimiz ve teknolojik alt yapı yazılımlarımız, ‘ akrabanızın veya bir arkadaşınızın’ yapamayacağını yapar, size paradan ve zamandan tasarruf ettirir!

Her şey kontrol altında!

Bestcompany.tv asla sizi habersiz bırakmaz! Gelişmiş raporlama teknolojimiz ile günlük, haftalık ve aylık olarak bilgilendirilirsiniz. Böylece sosyal medya hesaplarınızda neler olduğundan her zaman haberiniz olur.

Her İhtiyaca ve İşletmeye Uygun
Geliştirilebilir Abonelik Paketlerimiz